Haber

Bodrum’da iletim hattında meydana gelen patlamada motosiklet sürücüsü ve köpeği yaralandı.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde motosikletiyle seyir halindeyken ana isale hattının patlaması sonucu köpeğiyle birlikte yaralanan Cemal Serkan Özbey, yaşadığı korku anlarını anlattı ve o anlar ekrana da yansıdı. güvenlik kamerası.

Dün Ortakent Ali Kelle Ormanı önünde bomba gibi patlayan iletim hududunda 48 VS 181 plakalı motosikletiyle yola çıkan 42 yaşındaki Cemal Serkan Özbey ve köpeği yaralandı. Motosikletin de maddi hasar gördüğü patlamanın ardından Özbey, 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, veterinere götürülen köpeği ‘Sofya’ tedavi altına alındı. Ayağından yaralanan Özbey’e haftalık rapor verildi.

Patlama anı ve Cemal Serkan Özbey’in yaşadıkları saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Bugün hastaneden çıkıp Neyzen Tevfik Caddesi’ndeki iş yerine gelen Özbey, yaşadığı korku anlarını anlattı. Dün olay saatinde ablasının evinden işine gittiğini belirten Özbey, “Motosikletimle yoldayken su akmaya başladı. Ben sudan kaçmaya çalışırken yola devam ediyorum.” Yolda giderken bir anda patlama oldu.Motoru sağa fırlattım.Düştük ayağımı yaraladık.Şu an üzerine basamıyorum.Biraz üzerine basarken “Zorlanıyorum. Patlama sırasında köpeğim yanımdaydı. Allah’a şükür ikimize de bir şey olmadı.”

Olayın sorumluları hakkında yasal işlem başlatacağını belirten Özbey, “Bu olaydan sorumlu olan kişi hangi kurum olursa olsun hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Bu konuyla avukatım ilgilenecek. Motosiklette de hasar oluştu. Köpeğimin sağlığı iyi. Ben hastanedeyken hemen veterinere götürüldü. Kız arkadaşım geldi ve onu veterinere götürdü. O da kontrol edildi. Allah’a şükür durumu iyi” dedi. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu