Yaşam

MasterChef Türkiye’de yarışmaya veda eden isim Burak Revanbahş oldu

Jüri üyeliğini Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun heyet üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam 127. kısmıyla ekrana geldi. Müsabakanın dün akşam yayınlanan kısmında Görkem, Yağız, Burak Revanbahş, Tolga, Büşra ve Barış ortasında eleme heyecanı yaşandı.

KESTANE İLE YEMEK YAPTILAR

Şefler, müsabakanın birinci tipinde yarışmacılara kestane kullanarak en yaratıcı ve en lezzetli yemeği yapmalarını istedi. Oyunun sonunda ise en başarılı yemeği yaparak eleme oyunundan kurtulan isimler Büşra, Yağız ve Tolga oldu.

BURAK REVANBAHŞ ELENDİ

Eleme oyununa kalan Görkem, Burak Revanbahş ve Barış, Danilo Zanna’nın “Terbiyeli Levrek Pilaki” yemeğini yapmaya çalıştı. Verilen sürenin içinde şefin tarifini en eksiksiz ve lezzetli yapan Görkem oldu. Barış’la son ikiye kalan Burak Revanbahş ise yarışa veda etti.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Elendikten sonra gözyaşlarına hakim olamayan Revanbahş, “Yemek yaparken çok sorun yaşadım. Son 5 dakika kala her şeyi bırakarak pes ettim. Buraya çıkınca ağlamamak için söz vermiştim. Bana güvenip inandığınız için teşekkür ederim. Kalbinizi kırdıysam özür dilerim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu