Yaşam

Şevval Şahin: Türkiye’de 3 aydan fazla kalınca bir daralma hissediyorum

Ünlü güzel Şevval Şahin’den skandal sözler 2018 Türkiye için seçilen model Şevval Şahin, “Kendimi bu ülkeye ait hissetmiyorum” sözlerine tepki gösterdi. Görüntülerin depremden önce çekildiği düşünülüyor.

Şevval Şahin

Sansasyonel açıklamalarıyla magazin gündemine oturan Şahin, insanı vazgeçirdi!

Türkiye Hoşu Şevval Şahin, Armağan Çağlayan’ın sunduğu YouTube’da yayınlanan programda merak edilen soruları yanıtladı. Türkiye’deki hayatının yarıştan sonra olduğunu söyleyen genç model, Türkiye’den hiç ayrılmadığını belirterek, pandemi döneminde sadece kısa bir süreliğine gittiğini anlattı.

Şevval Şahin’e memlekette memnun olup olmadığı sorulduğunda, “Mutluyum ama Türkiye’de 3 aydan fazla kalınca kasılmalar oluyor” yanıtını verdi. söz konusu.

Yaptığı açıklamalarla takipçilerini kızdırdı ve adı ‘nankör hanım’ olarak çıktı!

Ailesinin bir kısmının bu ülkede, bir kısmı da Hollanda’da yaşadığını söyleyen Başkan, “Onları hiçbir yere ait hissetmiyorum” dedi. Şahin konuşmasının devamında “Koca bir yıl bir yerde kalamam” dedi.

İstanbul’da kendini hep turist gibi hissettiğini belirten genç model, “Gerçekten burada yaşamaya başladıktan sonra Türkiye’ye, özellikle İstanbul’a aşık oldum ama kendimi bu ülkeye ait hissetmiyorum.” Devam etti, “Ben işe gidip gelme hayranıyım. Burada bir enerji olabilir ama bazen üzerime olan ilgiden çekinebiliyorum.”

Daha önce birçok kez tepki çeken gaflara imza atan model, bu açıklamalarının ardından şimşekleri üzerine çekti.

Takipçileri, Şevval Şahin’in “Mümkünse hiç gelme”, “Biz de sevmiyoruz” gibi açıklamalarını eleştirdiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu